KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 5886667
*
nr 588 6667
Tavlor
2 st, Keramik, Signerade, ca 10 x 20
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juni 2009
kl 18:51:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/6 16:34:07
1
150 kr
15/6 12:03:31
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konst tavlor
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:04
-
6196 Ritningar
4 st, Mlitaria, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59
-
6035 Skål
Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta, diameter:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6012 Tryck på duk
André Planson, Paris, Edition Hubert Baille, 99x61..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05
*
Tavlor
nr 588 6667
Tavlor
2 st, Keramik, Signerade, ca 10 x 20
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 juni 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/6 16:34:07 | 1 | 150 kr |
15/6 12:03:31 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konst tavlor
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:04 -
6196 Ritningar
4 st, Mlitaria, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59 -
6035 Skål
Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta, diameter:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6012 Tryck på duk
André Planson, Paris, Edition Hubert Baille, 99x61..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05